Used
Apple
Macbook Air 2020 M1 16/1TB Gold
€ 555,- VAT Included
Product description
The iPhone 15 Pro Max delivers top-tier performance in a lightweight titanium design. It features a stunning 6.7-inch 120Hz display, the powerful A17 Pro chip, and an advanced camera system with 48MP and 5x zoom—perfect for professional-quality photos, smooth performance, and everyday convenience.
- Premium titanium design – strong, lightweight, and durable
- 6.7" Super Retina XDR display with 120Hz ProMotion
- A17 Pro chip for ultra-fast performance and gaming
- 48MP camera with advanced pro features
- 5x telephoto lens for sharp long-range zoom
- Customizable Action Button for quick access
- USB‑C with fast data transfer and charging
- Wi‑Fi 6E for faster connectivity
- Emergency SOS and Crash Detection safety features
- Supports contactless payments with Tap to Pay
Specifications
| Technical specifications | |
|---|---|
| Article number | U-A2337-16/1TB-GOL-VG |
| EAN number | 5757198477019 |
| Color | Gold |
| Body size | 212, 4mm x 304, 1mm, 1mm X 16 |
| Weight | 1, 29kg |
| Wlan | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), 4GHz, 5GHz (band 1), Wi-Fi 6 (802.11ax), 2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Battery | 49, 9Wh |
| Charging | USB Type-C |
| Storage | 1TB |
| Ram memory | 16GB |
| Cpu | Apple M1 |
| Gpu | Apple M1 7-core (integrated) |
| Screen size | 13.3" |
| Screen type | IPS, screen resolution: 2560x1600 (WQXGA) |
| Camera | 720p FaceTime HD camera |
| Ports | 2x Thunderbolt 3 + 1x fingerprint scanner + 1x 3.5mm jack port |
Shop meer




